Naam
W Hotel Amsterdam
Gebruik
Hotel
Datum uitvoering
Doorlopend
Vloer oppervlakte
238 Luxe hotelkamers
Type werk
Onderhoud
Bijzonderheden
Voor verschillende klanten verzorgd TBM KOOT ook het onderhoud van door ons nieuw aangelegde of al bestaande installaties. Zo ook voor het W Hotel in het hartje centrum van Amsterdam. Dit schitterende luxe hotel bestaat uit 2 prachtige panden.
‘The bank building’ bestaande uit 66 luxe suites, een spa en het karakteristieke restaurant The Duchess.
‘The exchange building’ aan de overkant van de straat bestaat uit 172 suites, vergaderruimtes, zwembaden en restaurant MR PORTER.
Daarnaast heeft dit hotel een verwarmd rooftop zwembad met een geweldig uitzicht op het paleis op de Dam.
TBM KOOT verzorgt met trots het preventief onderhoud en technisch beheer van de installaties. Ook voeren we inspecties uit zodat we een duidelijk inzicht hebben in de conditie van de installaties.
Door correctief onderhoud, het samen met het W hotel vast stellen van meetbare doelen en het behalen van die doelen kunnen we veel betekenen in energieverbruik, comfort, binnenklimaat, veiligheid en duurzaamheid.